Prymat Warto wiedzieć Przed grillowaniem warzywa należy odpowiednio przygotować: dokładnie umyć oraz oczyścić z niepotrzebnych fragmentów. Aby podkreślić ich doskonały smak, koniecznie przypraw je aromatyczną przyprawą grill ziołowy.
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

59,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135013246

5901135013246

prix: 4,78 zł

4.78 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, zioła (24 %): oregano, bazylia, majeranek, rozmaryn, rozmaryn, cząber, cebula, gorczyca biała, cukier, owoc kolendry, pieprz czarny, kminek, czosnek, ziele angielskie, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 938 kJ / 225 kcal
Tłuszcz 6,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
Węglowodany 25 g
w tym cukry 11 g
Białko 7,8 g
Sól 34,9 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć Przed grillowaniem warzywa należy odpowiednio przygotować: dokładnie umyć oraz oczyścić z niepotrzebnych fragmentów. Aby podkreślić ich doskonały smak, koniecznie przypraw je aromatyczną przyprawą grill ziołowy.
Caractéristiques:bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu sodu
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa grill ziołowy - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać zamknięte w suchym i zacienionym miejscu.
Recettes:Roladki z grillowanego bakłażana Składniki: - 2 bakłażany, - 2 łyżki oliwy z oliwek, - 1 łyżka przyprawy Grill ziołowy Prymat, - 120 g sera feta, - 1 łyżka jogurtu naturalnego, - 2 łyżki Zielonych oliwek smak, - 2 suszone pomidory z ziołami smak, - Do smaku: Pieprz kolorowy Prymat. Przygotowanie: Bakłażany pokroić wzdłuż na cienkie plastry. Każdy plaster posmarować oliwą, posypać przyprawą grill ziołowy i zmielonym pieprzem. Grillować po 2-3 minuty z każdej strony. Odłożyć plastry z boku grilla, by zmiękły. W misce utrzeć ser feta z jogurtem i pieprzem. Dodać posiekane oliwki i suszone pomidory, wymieszać. Każdy plaster ciepłego bakłażana posmarować serkiem i ciasno zrolować.
Type d'emballage:Cylinder
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat Prymat Grill klasyczny Prymat Prymat Grill klasyczny
przyprawa 80 g
81,25zł/kg

prix: 6,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-04-30
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
date d'expiration 2028-01-31
Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
date d'expiration
2027-11-30
Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2029-08-30
Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
hachée 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-07-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
50 g
47,40zł/kg

prix: 2,37 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5