Prymat Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046787

5901135046787

prix: 2,20 zł

2.20 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, cynamon (25,1 %), imbir, kardamon, goździk, gałka muszkatołowa (1 %), anyż gwiaździsty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1505 kJ / 356 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany77 g
w tym cukry66 g
Białko1,9 g
Sól0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Caractéristiques:pełnia aromatu, bogactwo smaku
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat cumin tout Prymat cumin tout
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-04-30
Prymat ail granulé Prymat ail granulé
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2029-06-30
Prymat curry Prymat curry
date d'expiration
2028-05-30
Prymat curcuma hachée Prymat curcuma hachée
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
50 g
47,40zł/kg

prix: 2,37 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-09-30
Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5