Princessa
55
Ok.
32
Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

58,25 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445291115903

8445291115903

prix: 2,33 zł

2.33 PLN 2027-03-30 NewCondition
czekolada mleczna (33,7 %) (cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), kakao w proszku (1,0 %) o obniżonej zawartości tłuszczu¹, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), maltodekstryna, emulgatory (lecytyny, E 476), sól, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2266 kJ
Wartość energetyczna543 kcal
Tłuszcz31,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16,2 g
Węglowodany59,5 g
w tym cukry44,4 g
Błonnik1,7 g
Białko4,6 g
Sól0,26 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
marque:Princessa
À propos de la marque:
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:42:54Ok.



Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy barre de Sante Sante Crunchy barre de
saupoudrés de sauce à la vanille céréales muesli avec des prunes séchées 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola 40 g
64,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
31
date d'expiration
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy 5 40 g
55,00zł/kg

prix: 2,20 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Baton bananowy Sante Sante Crunchy Baton bananowy
40 g
56,25zł/kg

prix: 2,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-20
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
60,75zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
Princessa Nestle Princessa intense Princessa Nestle Princessa intense
wafel 31 g
76,13zł/kg

prix: 2,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5