Mini- maïs prime sur l'épi

Rolnik
Mini- maïs prime sur l'épiMini- maïs prime sur l'épi
pojemność netto

pojemność netto

314 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-11

pojemność

cena za litr

37,71 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002223

5900919002223

prix: 11,84 zł

11.84 PLN 2028-02-11 NewCondition
kukurydza mini kolby, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100:
Wartość energetyczna151 kJ /36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry4,0 g
Białko1,6 g
Sól0,92 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
170 ml
26,53zł/l

prix: 4,51 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2029-08-31
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
170 g
28,41zł/kg

prix: 4,83 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-08-31
Kwidzyn le maïs en conserve Kwidzyn le maïs en conserve
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-11-30
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
340 g
25,59zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-08-31
Rolnik maïs en conserve Rolnik maïs en conserve
340 g
13,15zł/kg

prix: 4,47 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2029-09-16
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5