Porto Muinos

Odkryj tajemnicę idealnego sushi z naszymi prażonymi algami Nori. To najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane wodorosty o głębokim, ciemnozielonym kolorze i chrupiącej konsystencji. Dzięki subtelnemu, słono-słodkiemu aromatowi morza, podkreślą smak ryżu i świeżych składników, sprawiając, że Twoje domowe maki będą smakować jak z najlepszej restauracji. Niezbędny składnik dla każdego entuzjasty sushi.

BIO
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

1 104,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8436565962736

8436565962736

prix: 16,57 zł

16.57 PLN 2027-09-30 NewCondition

ekologiczne prażone algi morskie (Porphyra yezoensis)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1219 kJ/292 kcal
Tłuszcz: 1,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
Węglowodany: 5,9 g
w tym cukry: 0 g
Błonnik: 40 g
Białko: 43 g
Sól: 2,1 g
Jod: 4980 µg (3320 %)*
* dzienna referencyjna wartość spożycia jodu (dla osoby dorosłej)


Odkryj tajemnicę idealnego sushi z naszymi prażonymi algami Nori. To najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane wodorosty o głębokim, ciemnozielonym kolorze i chrupiącej konsystencji. Dzięki subtelnemu, słono-słodkiemu aromatowi morza, podkreślą smak ryżu i świeżych składników, sprawiając, że Twoje domowe maki będą smakować jak z najlepszej restauracji. Niezbędny składnik dla każdego entuzjasty sushi.


Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-06-30
Prymat cannelle hachée Prymat cannelle hachée
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-06-30
Prymat poivre blanc haché Prymat poivre blanc haché
15 g
148,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-02-28
Prymat gingembre haché Prymat gingembre haché
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-03-31
Prymat poivre coloré granulaire Prymat poivre coloré granulaire
15 g
148,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Prymat genévrier fruits Prymat genévrier fruits
15 g
142,00zł/kg

prix: 2,13 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-28
Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
15 g
199,33zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2028-02-28
Porto Muinos algue kombu séché Porto Muinos algue kombu séché
flocons bio 25 g
407,20zł/kg

prix: 10,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-09-30
Porto Muinos Séché algues wakame Porto Muinos Séché algues wakame
bio 25 g
500,00zł/kg

prix: 12,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
Porto Muinos Flocons d'algues Porto Muinos Flocons d'algues
séchées nori bio 25 g
494,00zł/kg

prix: 12,35 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5