Podravka veggie assaisonnement universel

Vegeta
49Podravka veggie assaisonnement universel
Warzywko wyśmienicie nadaje się do zup, sosów oraz dań mięsnych, rybnych i warzywnych. Bez dodatku substancji konserwujących.
Podravka veggie assaisonnement universelPodravka veggie assaisonnement universel
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-16

pojemność

cena za kilogram

16,55 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907573336053

5907573336053

prix: 3,31 zł

3.31 PLN 2028-06-16 NewCondition
sól, warzywa suszone 15,1% (pasternak, marchew, cebula, czosnek, natka pietruszki, pomidory, liście SELERA, papryka), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy), cukier, hydrolizat białka roślinnego, ekstrakt drożdżowy, przyprawy, barwnik (ryboflawina)
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna: 490 kJ/116 kcal
tłuszcz 0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
węglowodany 19 g
w tym cukry 15 g
błonnik 3,4 g
białko 6,9 g
sól 67 g

Seler : Zawiera
Warzywko wyśmienicie nadaje się do zup, sosów oraz dań mięsnych, rybnych i warzywnych. Bez dodatku substancji konserwujących.
Caractéristiques:nie zawiera: glutenu, konserwantów, bogaty smak warzyw, do zup, do pieczenia, do smażenia, do sosów
marque:Warzywko
À propos de la marque:Warzywko Najwarzywniejsze w kuchni
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa warzywna do potraw uniwersalna
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze otoczenia.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: Dodać 1-2 łyżki Warzywka na 1 litr wywaru, a do sosów i innych dań według własnych upodobań. Po użyciu Warzywka większość potraw nie wymaga dosalania.
Recettes:Zapiekane kolorowe warzywa Składniki potrawy: 1 koper włoski, 100 g małych pomidorków, 1 cukinia, 100 g zielonych szparagów, ½ szklanki zielonych oliwek Podravka, 150 g liści szpinaku, 3 jajka, 4 łyżki śmietany, 1 łyżka Warzywka, 3 łyżki masła, 40 g tartego sera, oliwa z oliwek. Przygotowanie: Koper włoski oczyścić i pokroić na cząstki, krótko podsmażyć na oliwie z oliwek. Cukinię pokroić w plastry. Dodać razem ze szparagami do kopru, zamieszać i lekko podsmażyć. Na koniec dodać przekrojone na ćwiartki małe pomidorki i liście szpinaku. Doprawić Warzywkiem. Śmietanę zmieszać z jajkami i tartym serem. Zalać warzywa, wymieszać i krótko podsmażyć. Przed podaniem posypać natką pietruszki i dodać zielone oliwki Podravka. Smacznego!
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:PODRAVKA d.d. A. Starĉevića 32 48000 Koprivnica Chorwacja
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Cykoria Cykoria Smakosz extra Cykoria Cykoria Smakosz extra
    200 g
    18,50zł/kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-04-30
    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-01-31
    Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
    date d'expiration
    2027-11-30
    Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2029-08-30
    Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
    hachée 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2028-07-30
    Vegeta Podravka natur légumes Vegeta Podravka natur légumes
    assaisonnement des plats 150 g
    33,27zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-30
    Vegeta Podravka Vegeta przyprawa Vegeta Podravka Vegeta przyprawa
    warzywna 70 g
    26,43zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    32
    date d'expiration 2028-06-11
    Vegeta Vegeta Przyprawa warzywna Vegeta Vegeta Przyprawa warzywna
    do potraw 180 g
    23,61zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-11-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5