Vegeta
44
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-11

pojemność

cena za kilogram

26,43 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Croatia

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901315056148

5901315056148

prix: 1,85 zł

1.85 PLN 2028-06-11 NewCondition
sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 15,5 % (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, SELER, natka pietruszki), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy), cukier, przyprawy, skrobia kukurydziana, barwnik (ryboflawina)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna662 kJ / 157 kcal
tłuszcz w tym:0,5 g
kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
węglowodany w tym:27 g
cukry22 g
błonnik5,0 g
białko8,5 g
sól56,9 g

Seler : Zawiera
VEGETA
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa warzywna do potraw.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia. Najlepiej spożyć przed: data z tyłu opakowania.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: Na jedną porcję (250 ml) gotowanej lub duszonej potrawy (zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych) dodać 1 łyżeczkę (3 g) Vegety na 5 minut przed końcem gotowania. Mięso lub potrawy rybne przed pieczeniem doprawić Vegetą według uznania.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Croatia
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-01-31
    Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
    date d'expiration
    2027-11-30
    Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2029-08-30
    Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
    hachée 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2028-07-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-07-30
    Vegeta Podravka natur légumes Vegeta Podravka natur légumes
    assaisonnement des plats 150 g
    33,27zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-30
    Vegeta Podravka veggie Vegeta Podravka veggie
    assaisonnement universel 200 g
    16,55zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-06-16
    Vegeta Vegeta Przyprawa warzywna Vegeta Vegeta Przyprawa warzywna
    do potraw 180 g
    23,61zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-11-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5