Plony zbóż
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

20,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241722466

5902241722466

prix: 6,45 zł

6.45 PLN 2027-02-25 NewCondition
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
date d'expiration
2027-01-22
Mąka PSZENNA (69%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol, gluten PSZENNY, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, sól, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancja spulchniająca: węglany sodu, glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu, środek do przetwarzania mąki: L-cysteina
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
wieloziarnista 312 g
20,06zł/kg

prix: 6,26 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-03
Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
date d'expiration 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
source alimentaire BIO fibre 240 g
53,08zł/kg

prix: 12,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-29
la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
orkiszowa 260 g
64,88zł/kg

prix: 16,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-22
Henglein Spód do pizzy Henglein Spód do pizzy
prostokątny 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-27
Plony zbóż Plony Zbóż Plony zbóż Plony Zbóż
Bułeczki mleczne 400 g
25,65zł/kg

prix: 10,26 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2026-11-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5