Bio Planete

Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600

BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

39,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020002615

3445020002615

prix: 19,99 zł

19.99 PLN 2027-12-30 NewCondition

wysokooleinowy olej słonecznikowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600


marque:Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
słonecznikowy 500 ml
35,64zł/l

prix: 17,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-01
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
première pression à froid 500 ml
62,52zł/l

prix: 31,26 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-27
Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Monini huile de pépins de raisin 500 ml
36,38zł/l

prix: 18,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-10-22
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

prix: 36,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete huile Bio Planete Bio Planete huile
d'olive pour la friture BIO 500 ml
94,28zł/l

prix: 47,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-01
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
do smażenia 500 ml
85,12zł/l

prix: 42,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planete huile d'olive vierge Bio Planete huile d'olive vierge
extra bio 1 l

prix: 71,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planete Bio Planet Mąka Bio Planete Bio Planet Mąka
kasztanowa 400 g
48,63zł/kg

prix: 19,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
kokosowy bezwonny 400 ml
77,85zł/l

prix: 31,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
i do Pizzy 250 ml
114,52zł/l

prix: 28,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
kokosowy 950 ml
76,83zł/l

prix: 72,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-07
Bio Planete Bio Planete Olej shea Bio Planete Bio Planete Olej shea
rafinowany 200 ml
223,35zł/l

prix: 44,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5