Bio Planete huile d'olive pour la friture BIO

Bio Planete

Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.

Bio Planete huile d'olive pour la friture BIOBio Planete huile d'olive pour la friture BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-01

pojemność

cena za litr

94,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020001755

3445020001755

prix: 47,14 zł

47.14 PLN 2028-01-01 NewCondition

oliwa z oliwek dezodorowana* (80 %), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* (20 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 15 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.
Witamina E - 27 mg (225 %)*
* dzienna referencyjna wartość spożycia


Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.


Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
première pression à froid 500 ml
62,52zł/l

prix: 31,26 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-27
Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Monini huile de pépins de raisin 500 ml
36,38zł/l

prix: 18,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-10-22
Bio Planete huile de salade Bio Planete huile de salade
écologique 500 ml
47,98zł/l

prix: 23,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
słonecznikowy 500 ml
35,64zł/l

prix: 17,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-01
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

prix: 36,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete huile d'olive vierge Bio Planete huile d'olive vierge
extra bio 1 l

prix: 71,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planete Bio Planet Mąka Bio Planete Bio Planet Mąka
kasztanowa 400 g
48,63zł/kg

prix: 19,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
do smażenia 500 ml
85,12zł/l

prix: 42,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
kokosowy bezwonny 400 ml
77,85zł/l

prix: 31,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
i do Pizzy 250 ml
114,52zł/l

prix: 28,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
kokosowy 950 ml
76,83zł/l

prix: 72,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-07
Bio Planete Bio Planete Olej shea Bio Planete Bio Planete Olej shea
rafinowany 200 ml
223,35zł/l

prix: 44,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5