PATE DE TOMATES avec des pois chiches 170g - PRIMAVIKA

Primavika Źródło białka Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Odpowiedni dla wegetarian i wegan Niska zawartość tłuszczów nasyconych Źródło błonnika pokarmowego Produkt bezglutenowy.
PATE DE TOMATES avec des pois chiches 170g - PRIMAVIKAPATE DE TOMATES avec des pois chiches 170g - PRIMAVIKA
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-02

pojemność

cena za kilogram

52,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300215

5900672300215

prix: 8,41 zł

8.41 PLN 2027-09-02 NewCondition
ugotowana cieciorka 70 % (woda, cieciorka), cebula, koncentrat pomidorowy 8 %, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, błonnik pszenny (bezglutenowy), sól, suszone warzywa (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), hydrolizat białka roślinnego, substancja zagęszczająca: guma guar, przyprawy (zawierają gorczycę), zioła (zawierają seler), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy = witamina C, aromat z ekstraktu drożdżowego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna511 kJ / 122 kcal
Tłuszcz4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany15 g
w tym cukry2,2 g
Błonnik4,4 g
Białko4,1 g
Só0,79 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 6 sugerowanych porcji produktu.

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Źródło białka Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Odpowiedni dla wegetarian i wegan Niska zawartość tłuszczów nasyconych Źródło błonnika pokarmowego Produkt bezglutenowy.
Caractéristiques:dla vegetarian i wegan, Polska firma
marque:Primavika
À propos de la marque:Primavika takie proste
Nom du produit réglementé par la loi:Pasta kanapkowa z cieciorki z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Pasteryzowana.
Autres informations:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-010
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 3 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
Adresse de retour:Primavika Sp. z o.o. ul. Akacjowa 27, 62-023 Gądki
Primavika houmous naturel Primavika houmous naturel
160 g
60,38zł/kg

prix: 9,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-01
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Primavika tahini naturel Primavika tahini naturel
185 g
56,22zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-03
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Rolnik Concentré de tomate Rolnik Concentré de tomate
200 g
21,60zł/kg

prix: 4,32 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-08-27
Primavika goulash végétarien Primavika goulash végétarien
avec millet bio 160 g
54,06zł/kg

prix: 8,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-20
Primavika Goulash végétarien bio Primavika Goulash végétarien bio
date d'expiration 2027-04-28
Primavika Primavika Fasola w sosie Primavika Primavika Fasola w sosie
440 g
26,66zł/kg

prix: 11,73 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5