Orzeł Polska
54
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

16,43 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800080

5903728800080

prix: 11,17 zł

11.17 PLN 2027-08-31 NewCondition

Ogórki krojone 50%, woda, ocet, cukier, sól, czosnek, pieprz czarny, liść laurowy, curry (gorczyca, chili, kolendra, kurkuma, imbir, pieprz czarny).


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 141 kJ/ 33kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 8,6g

w tym cukry: 5,3g

Białko: 0g

Sól: 0,9g


Produkt zawiera gorczycę.


Produkt pastryzowany.


Conservation:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


Pays d'origine:

Polska


Adresse du producteur:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Provitus Provitus Ogórki Provitus Provitus Ogórki
    konserwowe 680 g
    16,16zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    z Ogórki konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-03-30
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
    kiszona BIO 680 g
    12,63zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-12-30
    Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    prix: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
    décapées 640 g
    16,42zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-08-31
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 280 g
    32,89zł/kg

    prix: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 830 g
    13,25zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki konserwowe 670 g
    17,58zł/kg

    prix: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 800 g
    16,24zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-01-01
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Barszcz Czerwony 300 ml
    29,97zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    prix: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5