Organyc naturelle lavage à l'hygiène intime avec Camomille

Organyc
Organyc naturelle lavage à l'hygiène intime avec CamomilleOrganyc naturelle lavage à l'hygiène intime avec Camomille
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-30

pojemność

cena za litr

143,96 zł / l

kraj

Pays d'origine

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8016867003056

8016867003056

prix: 35,99 zł

35.99 PLN 2029-03-30 NewCondition

INCI: Aqua, Coco-glucoside, Sodium Coco-sulfate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Anthemis Nobilis oil, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride.

* - z upraw ekologicznie kontrolowanych


Włochy
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

prix: 12,36 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-09-30
Ziaja Ziaja Nawilżająca pianka Ziaja Ziaja Nawilżająca pianka
do higieny 250 ml
49,44zł/l

prix: 12,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-09-30
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,78zł/l

prix: 13,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-07-30
Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
41,40zł/l

prix: 8,28 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-07-30
Naturella économie parfums Naturella économie parfums
une lotion crémeuse à la camomille Maxi classiques de nuit serviettes hygiéniques avec 16 szt.

prix: 10,71 zł

PLN
1
3
Always serviettes hygiéniques Always serviettes hygiéniques
classiques 8 de nuit 8 szt.

prix: 6,32 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,56zł/l

prix: 13,78 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5