100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-25

pojemność

cena za kilogram

234,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903714934102

5903714934102

prix: 37,50 zł

37.50 PLN 2027-06-25 NewCondition
prażone pistacje (100%).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 2469 kJ/ 590 kcal Tłuszcz 46 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.6 g Węglowodany 18 g w tym cukry 7.7 g Błonnik 10 g Białko 21 g Sól 0.02 g
100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
de coco 200 g
84,95zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-08
Bio Food Tahina - sésame beurre Bio Food Tahina - sésame beurre
190g BIO -BIO ALIMENTAIRE 180 g
91,28zł/kg

prix: 16,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Sante le beurre d'arachide Sante le beurre d'arachide
Sante avec des morceaux de noix 350 g 350 g
34,26zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-22
Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
100% BIO 360 g
74,03zł/kg

prix: 26,65 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-25
HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
nerkowca 350 g
123,63zł/kg

prix: 43,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-28
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z prażonych 500 g
100,76zł/kg

prix: 50,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
sezamowa BIO 650 g
59,17zł/kg

prix: 38,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
SoWell SoWell Masło Orzechowe SoWell SoWell Masło Orzechowe
400 g
32,48zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5