Natur Compagnie
BIO
masa netto

masa netto

88 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-26

pojemność

cena za kilogram

94,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000345051121

4000345051121

prix: 8,35 zł

8.35 PLN 2027-08-26 NewCondition

Sól morska, skrobia kukurydziana*, tłuszcz shea*, mięso z kurczaka w proszku* (6,8 %), tłuszcz z kurczaka* (4,1 %), ekstrakt drożdżowy, cebula prażona*, kurkuma*, SELER*, pietruszka*, czosnek*, nasiona kolendry*, rozmaryn*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


PRIX RÉDUIT -40%
Winiary soupe au poulet bouillon Winiary soupe au poulet bouillon
170 g
32,71zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-30
Knorr Knorr Rosół z kury Knorr Knorr Rosół z kury
date d'expiration
2027-08-30
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de légumes 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Bulion Bouillon végétarien 120g Bulion Bouillon végétarien 120g
120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-18
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de boeuf 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Winiary bouillon cubes de bouillon Winiary bouillon cubes de bouillon
de bœuf 12 cubes 120 g
56,58zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-03-30
Winiary cubes de bouillon gravy 6 Winiary cubes de bouillon gravy 6
Kostak viande 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-30
Winiary Veau Winiary bouillon 120 Winiary Veau Winiary bouillon 120
g ( 12 chevilles ) 12 szt.

prix: 5,23 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Bulion-kostki 90 g
93,00zł/kg

prix: 8,37 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-29
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Bulion - kostki 80 g
97,00zł/kg

prix: 7,76 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-05-26
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
bulion kostki 80 g
104,63zł/kg

prix: 8,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-12-29
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5