Octim
51
Musztarda kempingowa jest nieodłącznym dodatkiem do hot-dogów, hamburgerów czy tostów. Musztarda kempingowa sprawdzi się jako sos do domowego burgera dla całej rodziny. Jako nieodłączny element biesiadowania przy grillu i ognisku doskonale podkreśli smak pieczonych mięs i warzyw.
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-17

pojemność

cena za kilogram

20,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001896

5901605001896

prix: 3,87 zł

acheter 10 szt. pour 3.81 zł/szt
3.87 PLN 2027-07-17 NewCondition
Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocet jabłkowy, przyprawy. Produkt może zawierać dwutlenek siarki i siarczyny.
Musztarda kempingowa jest nieodłącznym dodatkiem do hot-dogów, hamburgerów czy tostów. Musztarda kempingowa sprawdzi się jako sos do domowego burgera dla całej rodziny. Jako nieodłączny element biesiadowania przy grillu i ognisku doskonale podkreśli smak pieczonych mięs i warzyw.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Octim moutarde française Octim moutarde française
    190 g
    23,16zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-08-27
    PRIX RÉDUIT -25%
    Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
    190 g
    15,26zł/kg

    prix: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-17
    Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-09-08
    Octim Octim Moutarde aromatisée Octim Octim Moutarde aromatisée
    au paprika fumé et romarin 190 g
    23,16zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    date d'expiration 2027-05-15
    Octim Octim Musztarda miodowa Octim Octim Musztarda miodowa
    date d'expiration
    2027-05-15
    Octim Octim Musztarda stołowa Octim Octim Musztarda stołowa
    190 g
    20,32zł/kg

    prix: 3,86 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-03-13
    PRIX RÉDUIT -25%
    Octim Octim Musztarda Octim Octim Musztarda
    z pomarańczą 190 g
    20,53zł/kg

    prix: 3,90 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2026-11-18
    Octim Octim Musztarda a'la Dijon Octim Octim Musztarda a'la Dijon
    date d'expiration
    2027-09-23
    Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
    ostra 180 g
    28,89zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration
    2027-06-15
    Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
    łagodna 180 g
    28,89zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-07-22
    Octim Octim Musztarda delikatesowa Octim Octim Musztarda delikatesowa
    190 g
    19,84zł/kg

    prix: 3,77 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration
    2027-07-17
    Octim Octim Musztarda z papryką Octim Octim Musztarda z papryką
    190 g
    19,63zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration
    2026-12-18
    Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
    500 ml
    11,98zł/l

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
    polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
    9,42zł/l

    prix: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2028-07-02
    Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
    Acidité 500 ml
    8,30zł/l

    prix: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    cydrowy 300 ml
    29,97zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-09
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5