Octim

Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!

masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-23

pojemność

cena za kilogram

23,16 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001568

5901605001568

prix: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-09-23 NewCondition

<p>Woda, <span style="font-weight: bold;">gorczyca</span> biała, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy, barwnik: kurkumina.</p>


<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>100 g produktu:</th></tr><tr><td>wartość energetyczna</td><td>522 kJ / 126 kcal</td></tr><tr><td>tłuszcz </td><td>9,1 g</td></tr><tr><td>w tym kwasy tłuszczowe nasycone </td><td>0,6 g</td></tr><tr><td>węglowodany </td><td>4,1 g</td></tr><tr><td>w tym cukry </td><td>4,0 g</td></tr><tr><td>białko </td><td>5,2 g</td></tr><tr><td>sól </td><td>5,3 g</td></tr></table>


Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!


marque:

Octim


À propos de la marque:

Octim od 1965


Nom du produit réglementé par la loi:Musztarda a'la Dijon
Conservation:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Type d'emballage:

Słoik


Pays d'origine:

Polska


Adresse du producteur:

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek


Adresse de retour:
Octim moutarde française Octim moutarde française
190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-27
PRIX RÉDUIT -25%
Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
190 g
15,26zł/kg

prix: 2,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-17
Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
190 g
19,79zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-08
Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
190 g
20,37zł/kg

prix: 3,87 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-07-17
Octim Octim Moutarde aromatisée Octim Octim Moutarde aromatisée
au paprika fumé et romarin 190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-05-15
Octim Octim Musztarda miodowa Octim Octim Musztarda miodowa
date d'expiration
2027-05-15
Octim Octim Musztarda stołowa Octim Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

prix: 3,86 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-03-13
PRIX RÉDUIT -25%
Octim Octim Musztarda Octim Octim Musztarda
z pomarańczą 190 g
20,53zł/kg

prix: 3,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-18
Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
ostra 180 g
28,89zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-06-15
Octim Octim Ekologiczna musztarda Octim Octim Ekologiczna musztarda
łagodna 180 g
28,89zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-07-22
Octim Octim Musztarda delikatesowa Octim Octim Musztarda delikatesowa
190 g
19,84zł/kg

prix: 3,77 zł

PLN
1
30
date d'expiration
2027-07-17
Octim Octim Musztarda z papryką Octim Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-12-18
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-09
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5