Tutti Frutti dur marmelade , fruits mélangés

Jamar
44Tutti Frutti dur marmelade , fruits mélangés
Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Tutti Frutti dur marmelade , fruits mélangésTutti Frutti dur marmelade , fruits mélangés
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

14,68 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201494

5906716201494

prix: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-05-31 NewCondition
owoce mieszane (jabłka, aronie, czarne porzeczki, śliwki, truskawki), cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, Sporządzono z 110 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia1080 kJ / 254 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany60 g
- w tym cukry60 g
Błonnik2,7 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Caractéristiques:do ciast i wypieków, na pyszne śniadanie, pyszne nadzienie do wypieków
marque:Jamar
À propos de la marque:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nom du produit réglementé par la loi:Marmolada twarda z owoców mieszanych.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar Jamar Marmolada miękka Jamar Jamar Marmolada miękka
    date d'expiration 2027-07-31
    Stovit Stovit Marmolada Stovit Stovit Marmolada
    wieloowocowa 240 g
    22,38zł/kg

    prix: 5,37 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-05-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
    betterave 300 g
    14,43zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-31
    Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
    pois légumes 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-12-31
    Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
    pois, maïs 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-01-31
    Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
    400 g
    12,80zł/kg

    prix: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-31
    Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
    380 g
    14,92zł/kg

    prix: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-04-30
    Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5