Stovit
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295155088

5903295155088

prix: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-03-30 NewCondition
czarne porzeczki (40 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 35 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna632 kJ / 149 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany35 g
w tym cukry30 g
Białko<0,5 g
Sól0,03 g

polska czarna porzeczka, Polska Marka
marque:Stovit
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Produkt pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżem o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Adresse de retour:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
BIO
confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
56,60zł/kg

prix: 11,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
Runoland RUNOLAND forêt Runoland RUNOLAND forêt
addition de jus de pomme écologique confiture de petits fruits avec 200 g
69,10zł/kg

prix: 13,82 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
date d'expiration
2027-07-30
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

prix: 9,54 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z czarnych Stovit Stovit Dżem z czarnych
porzeczek 250 g
41,80zł/kg

prix: 10,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z truskawek Stovit Stovit Dżem z truskawek
250 g
37,52zł/kg

prix: 9,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z moreli Stovit Stovit Dżem z moreli
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z wiśni Stovit Stovit Dżem z wiśni
250 g
41,56zł/kg

prix: 10,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-12-30
Stovit Stovit Marmolada Stovit Stovit Marmolada
wieloowocowa 240 g
22,38zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

prix: 1,15 zł

PLN
1
58
date d'expiration
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

prix: 10,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5