Melvit
51

Fit Rolls, wafle orkiszowe.

masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-25

pojemność

cena za kilogram

65,17 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827022377

5906827022377

prix: 3,91 zł

3.91 PLN 2027-08-25 NewCondition
Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
orkiszowe 60 g
63,83zł/kg

prix: 3,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-25

Kasza orkiszowa 90%, woda, sól morska, lecytyna słonecznikowa.


Fit Rolls, wafle orkiszowe.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Biominki Biominki Wafle Gryczane Biominki Biominki Wafle Gryczane
    niesolone 60 g
    79,67zł/kg

    prix: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-01
    Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
    60 g
    63,83zł/kg

    prix: 3,83 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
    60 g
    64,00zł/kg

    prix: 3,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-05-07
    Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
    130 g
    36,15zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    date d'expiration 2027-09-15
    Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
    mer 130 g
    37,08zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-09-25
    Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
    de citrouille 130 g
    37,31zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-12
    Kupiec gâteaux de riz multigrains Kupiec gâteaux de riz multigrains
    20 % sans 90 g
    50,89zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
    1 kg
    11,00zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5