Melvit
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-07

pojemność

cena za kilogram

64,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827019223

5906827019223

prix: 3,84 zł

3.84 PLN 2027-05-07 NewCondition
kasza gryczana biała 90%, woda, sól morska 1,8%
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1614 kJ /381 kcal
Tłuszcz 2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 73 g
w tym cukry 1,0 g
Błonnik 6,0 g
Białko 13 g
Sól 0,2 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
fit nowość, bez dodatku cukru, 1 roll - ok. 5 kcal
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Fit Rolls, wafle gryczane z solą morską.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Biominki Biominki Wafle Gryczane Biominki Biominki Wafle Gryczane
niesolone 60 g
79,67zł/kg

prix: 4,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-01
Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
60 g
63,83zł/kg

prix: 3,83 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Melvit Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Melvit Fit Rolls Wafle
orkiszowe 60 g
63,83zł/kg

prix: 3,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-25
Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
130 g
36,15zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
62
date d'expiration 2027-09-15
Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
mer 130 g
37,08zł/kg

prix: 4,82 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-25
Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
de citrouille 130 g
37,31zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-12
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
torréfié 400 g
13,33zł/kg

prix: 5,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-17
Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
1 kg
11,00zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5