sauce napolitaine Łowicz pour les spaghettis

Łowicz
sauce napolitaine Łowicz pour les spaghettissauce napolitaine Łowicz pour les spaghettis
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

17,18 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397733220

5900397733220

prix: 8,59 zł

8.59 PLN 2027-11-30 NewCondition
pomidory (109 g pomidorów zużyto na 100 g produktu), cebula (10 %), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, cukier, olej rzepakowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw (w tym czosnek), zioła (w tym: bazylia (0,1 %), oregano (0,05 %)), koncentrat czarnej marchwi, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia236 kJ / 56 kcal
tłuszcz1,7 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany8,3 g
w tym cukry8,1 g
białko1,5 g
sól0,75 g

Seler : Może zawierać
pełen pomidorów, bez konserwantów, Polska Marka
marque:Łowicz
À propos de la marque:Łowicz Samo najlepsze!
Nom du produit réglementé par la loi:Sos neapolitański. Sos pomidorowy z bazylią i oregano. Pasteryzowany.
Conservation:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recettes:Przepis na spaghetti z mięsem po neapolitańsku Potrzebujesz: sos neapolitański Łowicz, ok. 400 g mięsa mielonego, 2 łyżki oleju, ok. 300 g makaronu rurki Lubella. 1. Mięso mielone podsmaż na 2 łyżkach oleju. 2. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 3. Podawaj z makaronem rurki. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Łowicz Łowicz Sos meksykański Łowicz Łowicz Sos meksykański
date d'expiration
2028-01-30
Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy
z 500 g
17,28zł/kg

prix: 8,64 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-07-30
Łowicz Łowicz Sos spaghetti Łowicz Łowicz Sos spaghetti
date d'expiration
2028-01-30
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5