Łowicz
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

63,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397750869

5900397750869

prix: 13,37 zł

13.37 PLN 2026-11-30 NewCondition
czarne porzeczki (100 g czarnych porzeczek zużyto na 100 g produktu), cukry pochodzące z owoców, substancja żelująca - pektyny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia557 kJ/ 132 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany28 g
w tym cukry28 g
białko1,1 g
sól0 g

cukry tylko z owoców, 100 g z czarnej porzeczki na 100 g dżemu
marque:Łowicz
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03:01 40 g
103,75zł/kg

prix: 4,15 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2028-11-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de groseille à maquereau Kiwi 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5