Lisner
54
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

22,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344504231

5900344504231

prix: 11,03 zł

11.03 PLN 2026-10-31 NewCondition
Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
z warzywna 500 g
21,00zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-19
Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
z warzywna 500 g
22,06zł/kg

prix: 11,03 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
31 % ziemniaki gotowane, 19,4 % marchew gotowana, olej rzepakowy, 9 % jaja gotowane, woda, 7,3 % seler gotowany, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, 0,4 % szczypiorek, żółtko jaja, pieprz, ekstrakt z marchwi, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, mleczan sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia937 kJ/227 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry3,6 g
Białko2,2 g
Sól1,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Lisner
Nom du produit réglementé par la loi:Sałatka warzywna z jajkiem.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Préparation et utilisation:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type d'emballage:Nieokreślone opakowanie
Adresse du producteur:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adresse de retour:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2026-11-30
    Hektor Hektor Sałatka warzywna Hektor Hektor Sałatka warzywna
    obiadowa 500 ml
    9,36zł/l

    prix: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-11-30
    Hektor Hektor Sałatka szwedzka Hektor Hektor Sałatka szwedzka
    500 ml
    10,24zł/l

    prix: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration
    2027-09-30
    Hektor Hektor Sałatka litewska Hektor Hektor Sałatka litewska
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor Hektor Mieszanka groszku, Hektor Hektor Mieszanka groszku,
    kukurydzy 500 ml
    11,98zł/l

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-05-30
    Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
    z groszkiem 500 g
    21,04zł/kg

    prix: 10,52 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
    z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-15
    Hektor Hektor Ogórki pikantne Hektor Hektor Ogórki pikantne
    Hektorki 500 ml
    13,98zł/l

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-08-30
    Lisner hareng à la crème Lisner hareng à la crème
    date d'expiration 2026-11-11
    Lisner filets de hareng à la Lisner filets de hareng à la
    moutarde 300 g
    38,07zł/kg

    prix: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-25
    Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
    ​​sauce à l'aneth 280 g
    40,79zł/kg

    prix: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-11
    Lisner rollmops dans la marinade Lisner rollmops dans la marinade
    épicée aromatique 400 g
    36,53zł/kg

    prix: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-27
    Lisner matjasy Lisner matjasy
    date d'expiration 2026-11-13
    Lisner pâte pastella et sandwich Lisner pâte pastella et sandwich
    aux oeufs à la ciboulette 80 g
    54,75zł/kg

    prix: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-09
    Lisner pastella sandwich pâte Lisner pastella sandwich pâte
    avec du saumon à la ciboulette 80 g
    53,25zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-11-03
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5