Kucharek
masa netto

masa netto

28 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

61,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017671

5901135017671

prix: 1,72 zł

1.72 PLN 2027-05-30 NewCondition
Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy
ciemny 28 g
65,00zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-04-30
Kucharek Kucharek Sos grzybowy Kucharek Kucharek Sos grzybowy
28 g
65,00zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-06-30
Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
date d'expiration 2027-05-30
Cykoria Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Cykoria Sos Grzybowy
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Cykoria Sos Myśliwski
date d'expiration 2027-12-30
Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Sos Biały Cykoria Cykoria Sos Biały
date d'expiration 2027-06-06
Kucharek Kucharek Bulion warzywny Kucharek Kucharek Bulion warzywny
date d'expiration 2027-04-30
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
48 g
41,46zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-30
Kucharek Kucharek Żurek śląski Kucharek Kucharek Żurek śląski
46 g
43,26zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-30
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

prix: 1,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-30
Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
z grzankami 21 g
77,62zł/kg

prix: 1,63 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-03-30
Kucharek Kucharek Ogórkowa Kucharek Kucharek Ogórkowa
z grzankami 13 g
125,38zł/kg

prix: 1,63 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5