Kruszwica
55
super 5
55
Ok.
48
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-06

pojemność

cena za kilogram

17,48 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012011474

5900012011474

prix: 4,37 zł

4.37 PLN 2027-01-06 NewCondition
Kruszwica Kruszwica Palma Kruszwica Kruszwica Palma
date d'expiration 2026-12-10
oleje i tłuszcze roślinne (palmowy - 49 %, rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, kokosowy), woda, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól (0,3 %), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A, D), barwnik (karoteny), Zawartość tłuszczu: 72 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna2664 kJ/ 648 kcal
Tłuszcz72 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone32 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0,30 g
Witamina A900 µg (113 %*)
Witamina D7,5 µg (150 %*)
*Dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Mleko : Może zawierać
Produkt do pieczenia, kremów oraz innych zastosowań kulinarnych.
Caractéristiques:bez konserwantów, sekret udanych wypieków
marque:Palma
Nom du produit réglementé par la loi:Tłuszcz roślinny do smarowania 72 %.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: numer partii: nadruk na spodzie opakowania. Przechowywać w lodówce w temperaturze od +4 °C do +10 °C.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:21:58super 5
  • Marek , 2023-09-27 15:09:33Ok.



Bielmar Bielmar Margaryna Palma Bielmar Bielmar Margaryna Palma
date d'expiration 2027-02-21
Kasia Kasia Tłuszcz roślinny Kasia Kasia Tłuszcz roślinny
date d'expiration 2027-01-10
Masmix Masmix margarine classique Masmix Masmix margarine classique
date d'expiration 2026-12-27
Masmix margarine classique Masmix margarine classique
date d'expiration 2026-11-29
Masmix crème Masmix crème
date d'expiration
2026-12-21
Arla Lurpak danois beurre Arla Lurpak danois beurre
classique 200 g
40,00zł/kg

prix: 8 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-17
Smakowita Smakowita Eksta Smakowita Smakowita Eksta
margaryna 450 g
12,96zł/kg

prix: 5,83 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-12-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5