Smakowita
55
Ok.
48
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Źródło omega 3 Bez konserwantów
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-08

pojemność

cena za kilogram

12,96 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900311004085

5900311004085

prix: 5,83 zł

5.83 PLN 2026-12-08 NewCondition
woda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), witaminy (A, D)
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Źródło omega 3 Bez konserwantów
Caractéristiques:codzienne źródło witamin: wit. A, wit. D, wit. E, wit. K
marque:Smakowita
Nom du produit réglementé par la loi:Margaryna półtłusta.
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:05:47Ok.



Smakowita margarine Tasty avec du Smakowita margarine Tasty avec du
beurre 450 g
12,51zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-11-15
Smakowita Tasty margarine extra Smakowita Tasty margarine extra
légèrement salé 450 g
13,31zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-03
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
12,58zł/kg

prix: 5,66 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-14
Bielmar Bielmar Śniadaniowa Bielmar Bielmar Śniadaniowa
margaryna 450 g
13,31zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-13
Bielmar Bielmar Śniadaniowa Bielmar Bielmar Śniadaniowa
margaryna 450 g
14,07zł/kg

prix: 6,33 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Bielmar Bielmar Śniadaniowa Bielmar Bielmar Śniadaniowa
margaryna 450 g
14,07zł/kg

prix: 6,33 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5