Kamis
51
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-15

pojemność

cena za kilogram

398,75 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084270496

5900084270496

prix: 3,19 zł

3.19 PLN 2029-05-15 NewCondition
bazylia (18 %), majeranek (17 %), rozmaryn (16 %), cząber, szałwia, oregano, tymianek, mięta
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
100 % naturalnych składników dla uzyskania pełni smaku i aromatu
marque:Kamis
Nom du produit réglementé par la loi:Zioła prowansalskie.
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recettes:Grillowane bakłażany i cukinie Przygotowanie 20 min Gotowanie 6 min Porcje 6 Składniki: 2 bakłażany pokrojone w plastry 2 cukinie pokrojone w plastry sól morska Kamis 500 ml oleju 2 łyżki octu winnego z białego wina Kamis 500 ml oleju 2 łyżeczki ziół prowansalskich Kamis ½ łyżeczki pieprzu czarnego mielonego Kamis 1 łyżka czosnku w płatkach Kamis 1. Bakłażany i cukinie oprósz solą i odstaw na kilkanaście minut. 2. Po tym czasie lekko odciśnij, lekko skrop octem winnym i 3 łyżkami oleju, wymieszaj. 3. Bakłażany i cukinie smaż na mocno rozgrzanej patelni ryflowanej po 3 min po obu stronach. 4. Po zdjęciu z patelni oprósz ziołami prowansalskimi i pieprzem. 5. Układaj w wyparzonych słoikach, do każdego włóż kilka płatków czosnku, a następnie zalej olejem rozgrzanym do ok. 100 °C. Zakręć i odstaw do góry dnem do wystygnięcia. Przechowuj w chłodnym, ciemnym miejscu. 6. Idealny dodatek do zapiekanek, kanapek, sałatek, wędlin, serów.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adresse de retour:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-01-31
    Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
    date d'expiration
    2027-11-30
    Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2029-08-30
    Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
    hachée 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2028-07-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-07-30
    Kamis Kamis Sos sałatkowy Kamis Kamis Sos sałatkowy
    czosnkowy 8 g
    333,75zł/kg

    prix: 2,67 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-21
    Kamis Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Kamis Pieprz czarny mielony
    16 g
    174,38zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2028-11-09
    Kamis Kamis Majeranek suszony Kamis Kamis Majeranek suszony
    7 g
    395,71zł/kg

    prix: 2,77 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-02-07
    Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
    ziarnisty 16 g
    174,38zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    date d'expiration
    2029-02-09
    Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration
    2028-11-22
    Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    prix: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-13
    Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
    16 g
    215,00zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-07-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5