Kamis
masa netto

masa netto

7 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-07

pojemność

cena za kilogram

395,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084275088

5900084275088

prix: 2,77 zł

2.77 PLN 2029-02-07 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
zbierany w okresie kwitnienia dla zachowania ziołowego aromatu
marque:Kamis
Nom du produit réglementé par la loi:Majeranek suszony.
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recettes:Polędwiczka w sosie jabłkowym Przygotowanie 10 min Gotowanie 65 min Porcje 4 Składniki: 2 polędwiczki wieprzowe (ok. 600 g) 1½ łyżki majeranku Kamis 1 łyżeczka czosnku granulowanego Kamis ½ łyżeczki pieprzu czarnego mielonego Kamis 1 łyżeczka soli morskiej Kamis 2 łyżki oleju 300 ml soku jabłkowego ½ łyżeczki pieprzu młotkowanego Kamis 200 ml śmietany 36 % 200 g kaszy jaglanej 50 g masła 2 kwaśne twarde jabłka 1. Polędwiczki oprósz 1 łyżką majeranku, czosnkiem, pieprzem i solą, odstaw na 30 min, następnie obsmaż na patelni i piecz w piekarniku w temperaturze 90 °C około 60 min. 2. Do rondelka wlej sok jabłkowy z dodatkiem pieprzu młotkowanego, zredukuj pięciokrotnie gotując, dodaj śmietanę, gotuj do uzyskania konsystencji sosu, dopraw solą. 3. Kaszę jaglaną ugotuj w osolonej wodzie z 1/3 masła. 4. Z jabłek usuń drylownicą gniazda nasienne, pokrój je w centymetrowe plastry, przed podaniem usmaż na złoty kolor na maśle, na koniec oprósz pozostałym majerankiem. 5. Polędwiczki wyjmij z piekarnika, odstaw na 2-3 min. 6. Podawaj pokrojone w plastry z jabłkami, sosem i kaszą jaglaną.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adresse de retour:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Cykoria Chicorée marjolaine Cykoria Chicorée marjolaine
séchée gros paquet XXL 80 g
56,50zł/kg

prix: 4,52 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Cykoria Cykoria Majeranek suszony Cykoria Cykoria Majeranek suszony
10 g
127,00zł/kg

prix: 1,27 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Kamis Kamis Sos sałatkowy Kamis Kamis Sos sałatkowy
czosnkowy 8 g
333,75zł/kg

prix: 2,67 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-21
Kamis Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-11-09
Kamis Kamis Zioła prowansalskie Kamis Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

prix: 3,19 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-05-15
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
49
date d'expiration
2029-02-09
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
55
date d'expiration
2028-11-22
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

prix: 5,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-13
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-07-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5