Holle Viande de poulet BIO sans gluten, après 4 mois, po 4. miesiącu

Holle

SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Holle Viande de poulet BIO sans glutenHolle Viande de poulet BIO sans gluten
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

82,72 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104952695

7640104952695

prix: 10,34 zł

10.34 PLN 2029-05-30 NewCondition

Woda, mięso z kurczaka* 40%, skrobia**.

*składniki z hodowli rolnictwa biodynamicznego

**składniki z upraw rolnictwa ekologicznego


SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Jeunes carottes , pommes de Hipp Jeunes carottes , pommes de
terre bio après 4 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-11-30
BoboVita Première brocoli BoboVita Première brocoli
cuillère à café après 4 mois 125 g
37,52zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-10
BoboVita Légumes Obiadek avec BoboVita Légumes Obiadek avec
dinde aromatique après 5 mois 125 g
34,32zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-01
BoboVita carotte douce BoboVita carotte douce
après 4 mois 125 g
34,32zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-08-13
Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-04-30
Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
60
date d'expiration 2028-01-31
Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2028-02-29
Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2028-02-29
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
60,48zł/kg

prix: 15,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
63,96zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-05
Holle Holle Sucharki orkiszowe Holle Holle Sucharki orkiszowe
après 6 mois 200 g
75,85zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-11
Holle Holle Kaszka owsiana Holle Holle Kaszka owsiana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-12
Holle Holle Kaszka musli Holle Holle Kaszka musli
z owocami, après 6 mois 250 g
60,88zł/kg

prix: 15,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-11-21
Holle Holle Kaszka jaglana Holle Holle Kaszka jaglana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-06
Holle Holle Kaszka orkiszowa Holle Holle Kaszka orkiszowa
après 4 mois 250 g
51,52zł/kg

prix: 12,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Holle Holle Kaszka pszenna Holle Holle Kaszka pszenna
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-10-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5