, après 4 mois, po 4. miesiącu

Hipp
55
Dobra, córce smakowało, najważniejsze że bez dodatku cukru , après 4 mois, po 4. miesiącu
55
Polecam, après 4 mois, po 4. miesiącu
55
Ta gruszka jest super, bez problemu syn ją już zjada w całości na deser. Dodatkowy plus za pochodzenie z upraw eko., après 4 mois, po 4. miesiącu
55
Moja córcia ją uwielbia :) , après 4 mois, po 4. miesiącu
55
Pojemność idealna dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z owocami. Robiąc zakupy biorę je dla siostrzeńca, który ma 5 miesięcy, pierwsza gruszka to jego ulubiony słoiczek Hipp aktualnie., après 4 mois, po 4. miesiącu
58, après 4 mois, po 4. miesiącu
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
BIO
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

53,63 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300394032

4062300394032

prix: 4,29 zł

4.29 PLN 2028-02-29 NewCondition
gruszki Williamsa* 100 %, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal231/55
tłuszcz, w tym0,3 g
- kwasy nasycone0,00 g
węglowodany11,0 g
- w tym cukry9,1 g
białko0,5 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Caractéristiques:pierwsza łyżeczka, BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Pierwsza gruszka. Przecier owocowy dla niemowląt, pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Idealne jako pierwsze owoce w diecie dziecka, po etapie wprowadzenia warzyw. Potrzebną porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.

  • YanaU , 2023-12-06 17:34:25Dobra, córce smakowało, najważniejsze że bez dodatku cukru
  • Wiola , 2022-06-17 12:15:22Polecam
  • 2021-05-16 22:54:23Ta gruszka jest super, bez problemu syn ją już zjada w całości na deser. Dodatkowy plus za pochodzenie z upraw eko.
  • Kasia , 2021-04-05 23:34:20Moja córcia ją uwielbia :)
  • 2021-02-07 17:04:05Pojemność idealna dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z owocami. Robiąc zakupy biorę je dla siostrzeńca, który ma 5 miesięcy, pierwsza gruszka to jego ulubiony słoiczek Hipp aktualnie.



Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-04-30
Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
60
date d'expiration 2028-01-31
Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO
après 4 mois 80 g
53,63zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2028-02-29
BoboVita carotte douce BoboVita carotte douce
après 4 mois 125 g
34,32zł/kg

prix: 4,29 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-08-13
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Jeunes carottes , pommes de Hipp Jeunes carottes , pommes de
terre bio après 4 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-11-30
BoboVita Première brocoli BoboVita Première brocoli
cuillère à café après 4 mois 125 g
37,52zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-10
Holle Holle Viande de poulet BIO Holle Holle Viande de poulet BIO
sans gluten après 4 mois 125 g
82,72zł/kg

prix: 10,34 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-05-30
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp fruits et céréales , les Hipp fruits et céréales , les
pommes et les bananes avec des biscuits BIO après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2027-08-31
Hipp HiPP Kaszka manna Hipp HiPP Kaszka manna
après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
77
date d'expiration 2027-07-31
Hipp HiPP Kaszka mleczna Hipp HiPP Kaszka mleczna
après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
67
date d'expiration 2027-07-31
Hipp HiPP Kaszka manna Hipp HiPP Kaszka manna
après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
88
date d'expiration 2027-05-31
Hipp HiPP Kaszka manna Hipp HiPP Kaszka manna
après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
50
date d'expiration 2027-05-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Hipp Śliwki z jabłkami BIO Hipp Hipp Śliwki z jabłkami BIO
après 4 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
34
date d'expiration 2027-07-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Hipp Jabłka z morelami BIO Hipp Hipp Jabłka z morelami BIO
après 4 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2027-11-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp Hipp Brzoskwinie z bananami Hipp Hipp Brzoskwinie z bananami
BIO après 4 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5