Première brocoli cuillère à café, après 4 mois, po 4. miesiącu

BoboVita
52Première brocoli cuillère à café, après 4 mois, po 4. miesiącu
- 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Première brocoli cuillère à caféPremière brocoli cuillère à café
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

37,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852020261

5900852020261

prix: 4,69 zł

4.69 PLN 2027-09-10 NewCondition
brokuły 84 %, woda użyta do przygotowania
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna84/20 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,3 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym:1,3 g
- cukry1,0 g
Błonnik2,1 g
Białko2,0 g
Sól0,03 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
- 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy Ten produkt jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
marque:BoboVita
À propos de la marque:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Nom du produit réglementé par la loi:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: Przecier warzywny - brokuły. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Préparation et utilisation:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Adresse de retour:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp Jeunes carottes , pommes de Hipp Jeunes carottes , pommes de
    terre bio après 4 mois 125 g
    41,12zł/kg

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    47
    date d'expiration 2027-11-30
    Holle Holle Viande de poulet BIO Holle Holle Viande de poulet BIO
    sans gluten après 4 mois 125 g
    82,72zł/kg

    prix: 10,34 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2029-05-30
    BoboVita Légumes Obiadek avec BoboVita Légumes Obiadek avec
    dinde aromatique après 5 mois 125 g
    34,32zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-01
    BoboVita carotte douce BoboVita carotte douce
    après 4 mois 125 g
    34,32zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-08-13
    Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO Hipp HiPP Pierwsza marchewka BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2027-04-30
    Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO Hipp HiPP Pierwsza dynia BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    60
    date d'expiration 2028-01-31
    Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO Hipp HiPP Pierwsze jabłko BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2028-02-29
    Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO Hipp HiPP Pierwsza gruszka BIO
    après 4 mois 80 g
    53,63zł/kg

    prix: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2028-02-29
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié à saveur de fruits après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-11-12
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié avec des bananes après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2028-01-02
    BoboVita porridge laiteux riz avec BoboVita porridge laiteux riz avec
    du lait modifié aux framboises après 6 mois 230 g
    45,17zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-01-20
    BoboVita bouillie de riz avec des BoboVita bouillie de riz avec des
    framboises après 6 mois 180 g
    46,83zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2027-10-09
    BoboVita soupe de bouillon de BoboVita soupe de bouillon de
    poulet avec du riz après 6 mois 190 g
    42,05zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    date d'expiration 2027-08-06
    BoboVita bouillie de riz avec BoboVita bouillie de riz avec
    bananes après 6 mois 180 g
    46,83zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-06
    BoboVita Risotto maison Obiadek BoboVita Risotto maison Obiadek
    avec la dinde juteuse après 11 mois 250 g
    35,96zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-05-06
    BoboVita Légumes Obiadek dans une BoboVita Légumes Obiadek dans une
    fricassée de veau délicate après 11 mois 250 g
    35,96zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-07-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5