Hektor
55
Ok.
53
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za litr

9,36 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000505

5904747000505

prix: 4,68 zł

acheter 8 szt. pour 4.48 zł/szt
4.68 PLN 2027-11-30 NewCondition

Warzywa w zmiennych proporcjach: (kapusta biała, marchewka, papryka, ogórek kiszony), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-11-28 15:33:14Ok.



Hektor Hektor Sałatka szwedzka Hektor Hektor Sałatka szwedzka
500 ml
10,24zł/l

prix: 5,12 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-09-30
Hektor Hektor Sałatka litewska Hektor Hektor Sałatka litewska
date d'expiration 2027-10-30
Hektor Hektor Mieszanka groszku, Hektor Hektor Mieszanka groszku,
kukurydzy 500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-05-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
z warzywna 500 g
21,00zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

prix: 10,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-15
Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
890 g
8,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-30
Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
460 g
13,02zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-30
Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
firmowa 470 g
12,74zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-07-30
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5