Hektor
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

7,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000901

5904747000901

prix: 6,66 zł

6.66 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
concombres en conserve 900 g
11,10zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-10-30
Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

prix: 10,34 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-30
Hektor Hektor Kapusta kiszona Hektor Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

prix: 6,63 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-08-30
Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
firmowa 900 g
9,12zł/kg

prix: 8,21 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-30
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-05-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

prix: 10,33 zł

PLN
1
36
date d'expiration
2027-10-30
Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2028-06-20
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5