Hektor
44
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

7,37 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000215

5904747000215

prix: 6,63 zł

acheter 8 szt. pour 6.53 zł/szt
6.63 PLN 2027-08-30 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    concombres en conserve 900 g
    11,10zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2027-10-30
    Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
    900 ml
    11,49zł/l

    prix: 10,34 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
    firmowa 900 g
    9,12zł/kg

    prix: 8,21 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-30
    Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
    900 g
    9,87zł/kg

    prix: 8,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-05-30
    Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
    900 ml
    11,48zł/l

    prix: 10,33 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration
    2027-10-30
    Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
    900 ml
    11,10zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2028-06-20
    Hektor Hektor Sałatka Wiejska Hektor Hektor Sałatka Wiejska
    z zielonych 900 ml
    7,40zł/l

    prix: 6,66 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-09-30
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
    900 g
    15,08zł/kg

    prix: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
    900 g
    11,58zł/kg

    prix: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-01-30
    Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
    900 g
    9,99zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
    900 g
    16,16zł/kg

    prix: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Hektor groseille compote Hektor groseille compote
    900 g
    12,04zł/kg

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-08-30
    Hektor oseille haché Hektor oseille haché
    270 g
    15,48zł/kg

    prix: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5