Bio Planete

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

48,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412026

5902605412026

prix: 19,45 zł

19.45 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka kasztanowa* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.


Bio Planet produit de la farine de Bio Planet produit de la farine de
maïs de l'agriculture écologique 400 g
13,93zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-01-15
Bio Planet Farine de amarante bio Bio Planet Farine de amarante bio
400 g
30,80zł/kg

prix: 12,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-30
Radix Radix-Bis maka owsiana Radix Radix-Bis maka owsiana
400 g
13,53zł/kg

prix: 5,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-22
Radix Radix-Bis de fécule de Radix Radix-Bis de fécule de
maïs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-31
Bio Planet Planet Organic BIO Bio Planet Planet Organic BIO
farine de lin 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet Migdały Bio Planet Bio Planet Migdały
mielone 400 g
99,70zł/kg

prix: 39,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-31
Bio Planet Planète BIO BIO farine Bio Planet Planète BIO BIO farine
de châtaigne 250 g
56,64zł/kg

prix: 14,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-31
Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planete huile d'olive vierge Bio Planete huile d'olive vierge
extra bio 1 l

prix: 71,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
słonecznikowy 500 ml
35,64zł/l

prix: 17,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-01
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

prix: 36,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete huile Bio Planete Bio Planete huile
d'olive pour la friture BIO 500 ml
94,28zł/l

prix: 47,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-01
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
do smażenia 500 ml
85,12zł/l

prix: 42,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
kokosowy bezwonny 400 ml
77,85zł/l

prix: 31,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
i do Pizzy 250 ml
114,52zł/l

prix: 28,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5