Sante

Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.

masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

70,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617044815

5900617044815

prix: 12,68 zł

12.68 PLN 2027-07-22 NewCondition

Orzeszki ziemne prażone (38%), olej roślinny shea, substancja słodząca: maltitole; koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (mleko) (17,5%), sól morska, emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat. 


Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.


Bio Food Tahina - sésame beurre Bio Food Tahina - sésame beurre
190g BIO -BIO ALIMENTAIRE 180 g
91,28zł/kg

prix: 16,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
de coco 200 g
84,95zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-08
Sante le beurre d'arachide Sante le beurre d'arachide
Sante avec des morceaux de noix 350 g 350 g
34,26zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-22
Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
100% BIO 360 g
74,03zł/kg

prix: 26,65 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-25
HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
nerkowca 350 g
123,63zł/kg

prix: 43,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-28
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z prażonych 500 g
100,76zł/kg

prix: 50,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
sezamowa BIO 650 g
59,17zł/kg

prix: 38,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
SoWell SoWell Masło Orzechowe SoWell SoWell Masło Orzechowe
400 g
32,48zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-04-30
Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
non raffiné 500 g
12,62zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
raffiné demerara petit 500 g
12,72zł/kg

prix: 6,36 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5