épices pour les tripes

Prymat Warto wiedzieć: Przyprawa do flaków jest lekko pikantna. Wyróżnia ją smak i zapach majeranku z nutami liścia laurowego i pieprzu. Proponujmy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 1,1 g) na 100 ml zupy. Pasuje do: - flaków, np. wołowych, cielęcych - sosów mięsnych - zup - wywarów i bulionów Nietypowe zastosowanie: Przyprawy można użyć do wegetariańskiej wersji flaczków, np. z boczniaków.
épices pour les tripesépices pour les tripes
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000086

5901135000086

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-11-30 NewCondition
sól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, nasiona kolendry, papryka ostra, kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna645 kJ / 153 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany25 g
w tym cukry8,6 g
Białko4,8 g
Sól55,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Warto wiedzieć: Przyprawa do flaków jest lekko pikantna. Wyróżnia ją smak i zapach majeranku z nutami liścia laurowego i pieprzu. Proponujmy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 1,1 g) na 100 ml zupy. Pasuje do: - flaków, np. wołowych, cielęcych - sosów mięsnych - zup - wywarów i bulionów Nietypowe zastosowanie: Przyprawy można użyć do wegetariańskiej wersji flaczków, np. z boczniaków.
Caractéristiques:bez dodatku glutaminianu sodu
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do flaków klasyczna - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
date d'expiration 2028-01-31
Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
hachée 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-07-30
Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
date d'expiration 2028-07-30
Prymat assaisonnement pour Prymat assaisonnement pour
spaghetti 20 g
111,50zł/kg

prix: 2,23 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2028-04-30
Prymat condiment pour salades Prymat condiment pour salades
20 g
111,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-05-30
Prymat épices barbecue épicée Prymat épices barbecue épicée
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2029-04-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5