Rolnik
pojemność netto

pojemność netto

540 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

9,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919053942

5900919053942

prix: 5,04 zł

5.04 PLN 2028-05-30 NewCondition
Rolnik Rolnik Buraczki tarte Rolnik Rolnik Buraczki tarte
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-25
buraki ćwikłowe (94 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, woda
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna191 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry7,3 g
Białko1,7 g
Sól0,41 g

urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Buraki ćwiklowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 540 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Rolnik Prime frit betterave Rolnik Prime frit betterave
540 g
12,19zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
betteraves sautés avec des oignons 540 g
12,20zł/kg

prix: 6,59 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-01
Rolnik Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Rolnik Buraczki wiórki
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-22
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

prix: 5,61 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-08-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

prix: 7,13 zł

PLN
1
28
date d'expiration
2028-05-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5