Cykoria
55
Ok.
49
Przyprawa do bigosu wzbogaca smak i aromat dań z kapusty
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

60,33 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288006563

5900288006563

prix: 1,81 zł

1.81 PLN 2028-04-30 NewCondition

sól, przyprawy 29% w zmiennych proporcjach (papryka, ziele angielskie, jałowiec, pieprz, liść laurowy, kolendra, gałka muszkatołowa), zioła 16% w zmiennych proporcjach (majeranek, oregano), czosnek 8%, cukier, aromat, grzyby suszone


Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Przyprawa do bigosu wzbogaca smak i aromat dań z kapusty
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do bigosu
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Bigos domowy - propozycja podania. Przygotować: 1 kg kiszonej kapusty, ? kg kapusty słodkiej, 1 cebulę, ? kg kiełbasy, 20 dag świeżego lub wędzonego boczku, ? kg mięsa wieprzowego, 2 łyżki koncentratu pomidorowego, 2 łyżki stołowe \"Przyprawy do bigosu\". Mięso, boczek, kiełbasę i cebulę pokroić w kostkę i przesmażyć. Kapustę świeżą pokroić, zagotować w niewielkiej ilości wody, dodać do niej kapustę kiszoną i przesmażone wcześniej produkty. Całość gotować na wolnym ogniu ok. 2 godziny, co jakiś czas mieszając i dolewając w razie potrzeby gorącej wody (aby zapobiec przypaleniu). Następnie dodać koncentrat pomidorowy, \"Przyprawę do bigosu\" i dosolić do smaku. Całość dokładnie wymieszać i dalej gotować na wolnym ogniu ok. 1-1,5 godziny co jakiś czas mieszając. Można podawać z pieczywem lub puree ziemniaczanym.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:53:26Ok.



Prymat poulet assaisonnement Prymat poulet assaisonnement
date d'expiration 2028-08-30
Prymat épices kebab - gyros Prymat épices kebab - gyros
date d'expiration 2029-07-30
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Wieprzowiny 30 g
60,33zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do mięsa 30 g
60,33zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Gulaszu 30 g
33,33zł/kg

prix: 1 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Gyrosa 30 g
58,33zł/kg

prix: 1,75 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2028-04-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Szaszłyka 30 g
38,67zł/kg

prix: 1,16 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
60 g
37,67zł/kg

prix: 2,26 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5