muesli Tropical Ekologiko Organic

Ekologiko
muesli Tropical Ekologiko Organicmuesli Tropical Ekologiko Organic
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

27,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231118

5903111231118

prix: 8,35 zł

8.35 PLN 2027-02-25 NewCondition
Bio Planet muesli tropicale Bio Planet muesli tropicale
date d'expiration
2027-01-16
Bio Planet écrou muesli Bio Planet écrou muesli
date d'expiration 2027-03-12
Ekologiko Ekologiko muesli bio, Ekologiko Ekologiko muesli bio,
fruits 300 g
35,70zł/kg

prix: 10,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Sante Sante Granola Gold orzechowa Sante Sante Granola Gold orzechowa
date d'expiration 2027-06-30
Sante Sante Granola Gold Sante Sante Granola Gold
300 g
35,63zł/kg

prix: 10,69 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-12
Sante Sante Gold Granola brownie & Sante Sante Gold Granola brownie &
wiśnie 300 g
33,83zł/kg

prix: 10,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-17
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna soczewica Ekologiko Ekologiczna soczewica
soczewica 400 g
23,00zł/kg

prix: 9,20 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
BIO
Ekologiko Ekologiczny kuskus Ekologiko Ekologiczny kuskus
kuskus 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-11
Ekologiko sucre de canne brun Ekologiko sucre de canne brun
Ekologiko organique 500 g
18,94zł/kg

prix: 9,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-02-27
Ekologiko tomates séchées Ekologiko tomates séchées
Ekologiko Organic 80 g
99,88zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko organique Ekologiko Ekologiko organique
BIO
Ekologiko organique grain long riz blanc Ekologiko organique grain long riz blanc
grain long riz blanc 500 g
16,32zł/kg

prix: 8,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-28
Ekologiko flocons de millet Ekologiko flocons de millet
BIO
flocons de millet Ekologiko organiques flocons de millet Ekologiko organiques
Ekologiko organiques 300 g
22,60zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-10
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5