Dr. Oetker żelfix 03:01

Dr. Oetker Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Dr. Oetker żelfix 03:01Dr. Oetker żelfix 03:01
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

103,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437071305

5900437071305

prix: 4,15 zł

4.15 PLN 2028-11-30 NewCondition
cukier, substancja żelująca (pektyny), dekstroza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy)
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Caractéristiques:na bazie pektyny owocowej, pyszne konfitury w 2 minuty, na 1 kg owoców 0,35 kg cukru, zapobiega pleśnieniu
marque:Dr. Oetker
Nom du produit réglementé par la loi:Mieszanka żelująca w proszku.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Sposób przyrządzania: 1. Odważyć 1 kg umytych, wypestkowanych i rozdrobnionych owoców lub odmierzyć 0,9 l soku. 2. Żelfix dokładnie wymieszaj z owocami lub sokiem. Zagotuj ciągle mieszając. 3. Dodaj 0,35 kg cukru. Zagotuj ponownie i gotuj jeszcze 2 min (owoce twarde i mniej rozdrobnione gotuj 3 do 5 min). Zdejmij z ognia i mieszaj do zaniku piany. 4. Gorącą konfiturę lub galaretkę nałóż do słoików (do pełna) i natychmiast szczelnie zamknij. Słoiki ułóż na ok. 5 min dnem do góry. Wskazówki: - Aby zachować świeży kolor i wyostrzyć smak konfitur ze szczególnie słodkich owoców, dodaj sok z 1 cytryny lub szczyptę Kwasu cytrynowego Dr. Oetkera. - Przy przyrządzaniu konfitury z większej ilości owoców przyjmij proporcje: 2 kg owoców + 2 Żelfixy + 700 g cukru. Nie zaleca się stosowania jednorazowo większej ilości składników. Z Żelfixem Dr. Oetkera możesz przygotować również przetwory na bazie warzyw, takich jak pomidory, papryka czy cukinia.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Adresse de retour:
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
fruits mélangés 600 g
14,68zł/kg

prix: 8,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-31
Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
des gâteaux 9 ml
264,44zł/l

prix: 2,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
pâte 30 g
33,00zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker acide Dr. Oetker Dr. Oetker acide
date d'expiration 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
comestible 20 g
149,50zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
, gelée de fraise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
douce gelée d'Apple 30 g
55,33zł/kg

prix: 1,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
moment cerise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5