moutarde de Dijon

Roleski
55
Jak dla mnie super! Czysty skład i super smak!moutarde de Dijon
52moutarde de Dijon

Musztarda Dijon, to popularna i jednocześnie najbardziej rozpoznawalna musztarda we Francji. Główne jej cechy to gładka konsystencja i wyraźny, bardzo ostry smak z delikatnie słoną nutą. Tradycyjny sposób wytwarzania – oparty na oryginalnej recepturze –  pozwala osiągnąć specyficzny  smak musztardy Dijon, który jest ceniony przez konsumentów z całego świata. Produkt bezglutenowy.

Zastosowanie: Idealna do potraw pieczonych i grillowanych, a także tradycyjnych wędlin i serów. Polecana jako składnik marynat oraz sosów do mięs i sałatek.

Musztarda Dijon nie zawiera dodanego cukru ani substancji konserwujących.

 

Lubisz ostre przyprawy? Polecamy sos Trinidad Scorpion.

 

Jeżeli jednak lubisz naprawdę na ostro, zamów zestaw sosów Super Hot (w zestawie taniej).


I nie zapomnij o ekstremalnie ostrej  Musztardzie Angielskiej.

moutarde de Dijonmoutarde de Dijon
masa netto

masa netto

165 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-16

pojemność

cena za kilogram

24,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038446

5901044038446

prix: 3,99 zł

acheter 10 szt. pour 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-03-16 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 723 kJ/174 kcal

Tłuszcz 11 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g

Węglowodany 8,4 g

- w tym cukry 4,6 g

Białko 7,7 g

Sól 6,1 g


marque:Roleski
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-05-19 15:29:13Jak dla mnie super! Czysty skład i super smak!



Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
200 g
21,65zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-12-10
Dagoma Dagomé délices Gdansk Dagoma Dagomé délices Gdansk
moutarde , miel 200g 200 g
22,60zł/kg

prix: 4,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-13
Dagoma Dagomé moutarde 200g Dagoma Dagomé moutarde 200g
Kashubian 200 g
21,65zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-12-10
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde au miel Roleski moutarde au miel
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-07-30
Roleski Moutarde de Viking Roleski Moutarde de Viking
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-08-11
Roleski Roleski Musztarda Trinidad Roleski Roleski Musztarda Trinidad
Scorpion 210 g
23,76zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-04-24
Roleski Roleski musztarda Roleski Roleski musztarda
średnio-ostra 900 g
16,11zł/kg

prix: 14,50 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-03-05
Roleski Roleski musztarda łagodna Roleski Roleski musztarda łagodna
900 g
16,11zł/kg

prix: 14,50 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-22
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5