Delecta goût de cerise de chocolat au lait 100 g

Delecta
Delecta goût de cerise de chocolat au lait 100 gDelecta goût de cerise de chocolat au lait 100 g
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

64,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983006127

5900983006127

prix: 6,40 zł

6.40 PLN 2027-06-30 NewCondition
cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5,4 %, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z rzepaku), E476, aromaty
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna2493 kJ / 603 kcal
Tłuszcz41 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone33 g
Węglowodany55 g
w tym cukry53 g
Białko3,0 g
Sól0,05 g

Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez tłuszczów utwardzonych, gotowa w 5 minut, idealnie gładka
marque:Delecta
À propos de la marque:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.
Nom du produit réglementé par la loi:Polewa smak mlecznej czekolady gotowa polewa do ciast.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz na zgrzew. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Woreczek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
PRIX RÉDUIT -10%
Cykoria Cykoria Polewa o smaku Cykoria Cykoria Polewa o smaku
100 g
48,50zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-31
BIOVEGAN Biovegan colorants BIOVEGAN Biovegan colorants
alimentaires BIO 40 g
824,75zł/kg

prix: 32,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-31
Cykoria Cykoria Posypka kolorowa Cykoria Cykoria Posypka kolorowa
o smaku 35 g
85,43zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2027-12-30
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
gâteau avec la saveur chocoloate 670 g
13,42zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
yaourt gâteau 640 g
13,89zł/kg

prix: 8,89 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Delecta Kujawianka succédané de Delecta Kujawianka succédané de
café 500 g
12,76zł/kg

prix: 6,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
levure gâteau 600. g
15,57zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Delecta crème Karpatka orginalna Delecta crème Karpatka orginalna
250 g
19,56zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-05-30
Delecta grand pain d'épice de la Delecta grand pain d'épice de la
date d'expiration 2027-06-30
Delecta boule de neige en poudre Delecta boule de neige en poudre
dessert d'origine 51 g
41,96zł/kg

prix: 2,14 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Delecta muffins en peluche avec Delecta muffins en peluche avec
des copeaux de chocolat 280 g
29,79zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5