Delecta

Dżemix 3:1 Delecta to mieszanka żelująca, którą możesz wykorzystać w swojej kuchni podczas przygotowywania różnego rodzaju dżemów, konfitur i przetworów. Jedno opakowanie dżemixu 3:1 wystarcza na przygotowanie przetworów z 1 kilograma owoców. Jeśli chcesz zachować smaki lata, zatrzymać na dłużej soczyste i słodkie owoce takie jak truskawki, wiśnie, jagody, czereśnie, maliny, to postaw na przetwory. W łatwy i przyjemny sposób przygotujesz je z dżemixem. Wystarczy, że dodasz tę mieszankę żelującą do owoców i dosłodzisz cukrem. Przygotowanie dżemów i konfitur z dżemikxem 3:1 daje gwarancję uzyskania idealnej konsystencji. Z tym produktem Delecta zawsze uda Ci się przygotować pyszne przetwory. Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrobić dżem z wykorzystaniem dżemixu 3:1? Jest to banalnie proste, a radość z przygotowanych przetworów będzie towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długi czas. Wystarczy, że w pierwszej kolejności przygotujesz sobie Twoje ulubione owoce ( 1 kg) – należy je umyć, pozbawić pestek/szypułek/ogonków, a następnie wymieszać je z dżemixem i zagotować. W kolejnym kroku możesz dodać cukru ( 330 g). Od momentu zagotowania masy, trzymaj garnek na ogniu jeszcze przez dwie minuty. Następnie mieszaj masę aż do zniknięcia z powierzchni białej piany. I to wszystko. Przełóż masę do słoików i gotowe. Smaki lata zamknięte w pysznej postaci – z Delectą zawsze Ci się uda.

masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-30

pojemność

cena za kilogram

100,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983019974

5900983019974

prix: 3,00 zł

acheter 30 szt. pour 2.96 zł/szt
3.00 PLN 2028-10-30 NewCondition

Cukier, substancja żelująca: pektyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; glukoza


Alergeny: Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu


Dżemix 3:1 Delecta to mieszanka żelująca, którą możesz wykorzystać w swojej kuchni podczas przygotowywania różnego rodzaju dżemów, konfitur i przetworów. Jedno opakowanie dżemixu 3:1 wystarcza na przygotowanie przetworów z 1 kilograma owoców. Jeśli chcesz zachować smaki lata, zatrzymać na dłużej soczyste i słodkie owoce takie jak truskawki, wiśnie, jagody, czereśnie, maliny, to postaw na przetwory. W łatwy i przyjemny sposób przygotujesz je z dżemixem. Wystarczy, że dodasz tę mieszankę żelującą do owoców i dosłodzisz cukrem. Przygotowanie dżemów i konfitur z dżemikxem 3:1 daje gwarancję uzyskania idealnej konsystencji. Z tym produktem Delecta zawsze uda Ci się przygotować pyszne przetwory. Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrobić dżem z wykorzystaniem dżemixu 3:1? Jest to banalnie proste, a radość z przygotowanych przetworów będzie towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długi czas. Wystarczy, że w pierwszej kolejności przygotujesz sobie Twoje ulubione owoce ( 1 kg) – należy je umyć, pozbawić pestek/szypułek/ogonków, a następnie wymieszać je z dżemixem i zagotować. W kolejnym kroku możesz dodać cukru ( 330 g). Od momentu zagotowania masy, trzymaj garnek na ogniu jeszcze przez dwie minuty. Następnie mieszaj masę aż do zniknięcia z powierzchni białej piany. I to wszystko. Przełóż masę do słoików i gotowe. Smaki lata zamknięte w pysznej postaci – z Delectą zawsze Ci się uda.


Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
comestible 20 g
149,50zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
date d'expiration
2029-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03:01 40 g
103,75zł/kg

prix: 4,15 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2028-11-30
PRIX RÉDUIT -25%
Delecta Delecta 2-1 sucre Delecta Delecta 2-1 sucre
gélifiant 500 g 500 g
10,78zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-10-30
Delecta Delecta gélatine pour Delecta Delecta gélatine pour
poisson 50 g desserts à base de viande , de légumes et de 50 szt.

prix: 4,50 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2029-03-30
Cykoria Cykoria Żelatyna Cykoria Cykoria Żelatyna
spożywcza 50 g
119,80zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-04-30
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Amylon Amylon Agar bezglutenowy Amylon Amylon Agar bezglutenowy
BIO 10 g
711,00zł/kg

prix: 7,11 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-12-03
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
gâteau avec la saveur chocoloate 670 g
13,42zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
yaourt gâteau 640 g
13,89zł/kg

prix: 8,89 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Delecta Kujawianka succédané de Delecta Kujawianka succédané de
café 500 g
12,76zł/kg

prix: 6,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
levure gâteau 600. g
15,57zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Delecta crème Karpatka orginalna Delecta crème Karpatka orginalna
250 g
19,56zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-05-30
Delecta grand pain d'épice de la Delecta grand pain d'épice de la
date d'expiration 2027-06-30
Delecta boule de neige en poudre Delecta boule de neige en poudre
dessert d'origine 51 g
41,96zł/kg

prix: 2,14 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Delecta muffins en peluche avec Delecta muffins en peluche avec
des copeaux de chocolat 280 g
29,79zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5