les carottes et les pois Dawtona

Dawtona
54les carottes et les pois Dawtona
les carottes et les pois Dawtonales carottes et les pois Dawtona
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

12,86 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004512

5901713004512

prix: 6,56 zł

acheter 6 szt. pour 6.46 zł/szt
6.56 PLN 2027-07-24 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna223 kJ / 53 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik4,7 g
Białko3,2 g
Sól0,70 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

100 % naturalnych składników
marque:Dawtona
À propos de la marque:Spróbujesz. Pokochasz.
Nom du produit réglementé par la loi:Marchewka z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    13,71zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-02-12
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Hektor Hektor Fasolka konserwowa Hektor Hektor Fasolka konserwowa
    510 g
    10,24zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-05-30
    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    14,45zł/kg

    prix: 7,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-12
    Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
    kebab 510 g
    10,98zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-09-30
    Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
    pois légumes 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-12-31
    Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
    400 g
    13,00zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-10-08
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
    conserve 400 g
    13,05zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-10-04
    Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
    conserve 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-09-24
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    prix: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-08-28
    Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
    400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-07-23
    Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
    tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
    12,50zł/kg

    prix: 5 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-09-26
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5