Rolnik
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-12

pojemność

cena za kilogram

13,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054062

5900919054062

prix: 6,99 zł

6.99 PLN 2028-02-12 NewCondition
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,84zł/kg

prix: 7,06 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-15
warzywa w zmiennych proporcjach (groszek zielony, marchew), woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna152 kJ
Wartość energetyczna36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry1,7 g
Białko2,4 g
Sól0,73 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 540 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Dawtona les carottes et les pois Dawtona les carottes et les pois
Dawtona 510 g
12,86zł/kg

prix: 6,56 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-07-24
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Hektor Hektor Fasolka konserwowa Hektor Hektor Fasolka konserwowa
510 g
10,24zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

prix: 7,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-09-30
Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
pois légumes 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-12-31
Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
pois, maïs 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-01-31
Rolnik agriculteur Salade de Rolnik agriculteur Salade de
tomates vertes 850 g 850 g
9,76zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5