Dawtona Tomato

Dawtona
55
bardzo dobry produktDawtona Tomato
45Dawtona Tomato
Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Dawtona TomatoDawtona Tomato
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-10

pojemność

cena za kilogram

34,88 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001245

5901713001245

prix: 2,79 zł

2.79 PLN 2028-08-10 NewCondition
Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
80 g
34,50zł/kg

prix: 2,76 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2028-05-08
Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma
Nom du produit réglementé par la loi:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Adresse de retour:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt



Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2028-01-31
Rolnik Concentré de tomate Rolnik Concentré de tomate
200 g
21,60zł/kg

prix: 4,32 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-08-27
Włocławek Wloclawek pâte aux Włocławek Wloclawek pâte aux
tomates 30% 190 g
27,11zł/kg

prix: 5,15 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-30
Alce Nero Alce Nero Koncentrat Alce Nero Alce Nero Koncentrat
Pomidorowy 28% 130 g
82,38zł/kg

prix: 10,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-14
Bio Food Bio Food Koncentrat Bio Food Bio Food Koncentrat
pomidorowy 30% 200 g
66,45zł/kg

prix: 13,29 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-28
Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

prix: 3,69 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

prix: 3,20 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-05-21
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5