Dawtona
53
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

11,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713011763

5901713011763

prix: 5,64 zł

5.64 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma
Nom du produit réglementé par la loi:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:FSC - Mix, FSC C020428
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2029-05-05
    Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
    500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-14
    Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    prix: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-08-28
    la BIO IDEA La Bio Idea Sos la BIO IDEA La Bio Idea Sos
    pomidorowy passata 500 g
    16,78zł/kg

    prix: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-11
    Podravka Podravka przecier Podravka Podravka przecier
    pomidorowy 500 ml
    8,70zł/l

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    date d'expiration 2028-04-23
    Jamar Jamar Passata pomidorowa Jamar Jamar Passata pomidorowa
    500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-02-29
    Alce Nero SOS TOMATE Passat Alce Nero SOS TOMATE Passat
    200mlx3 BIO - ALCE NERO 600 g
    25,60zł/kg

    prix: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-31
    Metelliana tomates Metalli Metelliana tomates Metalli
    pelées hachées 690 g
    11,58zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-08-31
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
    400 g
    13,00zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-10-08
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
    conserve 400 g
    13,05zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-10-04
    Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
    conserve 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-09-24
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
    400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-07-23
    Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
    tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
    12,50zł/kg

    prix: 5 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-09-26
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5