Dagoma Ketchup Kaszubski forte

Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski forteDagoma Ketchup Kaszubski forte
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-23

pojemność

cena za kilogram

24,87 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720914

5901884720914

prix: 9,45 zł

9.45 PLN 2028-06-23 NewCondition
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt papryki, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,6 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Produkt polski
marque:Dagoma
Nom du produit réglementé par la loi:Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Adresse de retour:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Włocławek Wloclawek ketchup doux Włocławek Wloclawek ketchup doux
380 g
18,39zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-09-30
Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
épicé 380 g 380 g
18,39zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-07-30
Dagoma Dagoma Ketchup doux Dagoma Dagoma Ketchup doux
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-21
Kotlin ketchup épicé Kotlin ketchup épicé
date d'expiration 2027-06-30
Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
conservateurs 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-20
Włocławek pot de ketchup épicé Włocławek pot de ketchup épicé
date d'expiration 2027-08-30
Włocławek ketchup épicé dans Włocławek ketchup épicé dans
une bouteille en plastique 480 g
14,00zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-20
Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
200 g
21,65zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-12-10
Dagoma Dagomé délices Gdansk Dagoma Dagomé délices Gdansk
moutarde , miel 200g 200 g
22,60zł/kg

prix: 4,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-13
Dagoma Dagomé moutarde 200g Dagoma Dagomé moutarde 200g
Kashubian 200 g
21,65zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-12-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5